Liderzy polskiego przemysłu lotniczego od roku 1928.

Nasza nowa strategia jest gotowa!

Niedługo po tym, jak dołączyłem do PZL, ogłosiłem, że do listopada opracujemy strategię przyszłych działań naszej firmy.

Po tygodniach ciężkiej pracy mogę z dumą powiedzieć, że zespół zrobił wszystko zgodnie z planem.

We wrześniu utworzyliśmy dedykowany zespół, który miał na celu zbadać sytuację firmy i określić priorytety na najbliższe pięć lat.

W swojej analizie opisaliśmy zaangażowanie i wkład grup kluczowych do osiągnięcia sukcesu, czyli naszych pracowników, partnerów i klientów. W efekcie powstał konkretny plan rozwoju – ambitny, lecz realistyczny. Jego celem jest umożliwienie firmie wejścia na nowy poziom.

Z cierpliwością czekam na możliwość przedstawienia szczegółów, lecz najpierw musimy uzyskać akceptację Rady Nadzorczej. Powinna ona zostać udzielona w przyszłym tygodniu, a niedługo później przekażemy wszystkim pracownikom informację o rozpoczęciu wdrażania planu.

Jestem dumny z niesamowitej pracy, jaką wykonał zespół, oraz podekscytowany możliwościami, które się przed nami otworzyły.

8/12 AKTUALIZACJA: O głównych elementach naszej strategii, w tym misji, wizji, priorytetach i zmianach, przeczytasz w sekcji „O nas”.

Chcemy zachować przyjemną atmosferę, w której ludzie mogą uczestniczyć bez obawy o bycie obrażanym lub negatywnie postrzeganym. Nie publikuj bezpośrednich ataków, niegrzecznych komentarzy a także wszelkiego typu obraźliwych uwag skierowanych bezpośrednio do autora strony lub innych osób komentujących. Masz pełne prawo do publikowania anonimowych komentarzy, jednak nie wykorzystuj anonimowości do mówienia innym osobom tego, czego nie powiedziałbyś im prosto w twarz. Komentarze, które będą łamać te podstawowe zasady, zostaną usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się z nami