Liderzy polskiego przemysłu lotniczego od roku 1928.

Struktury lotnicze

Portfolio produktów obejmuje produkcję złożonych konstrukcji kadłubowych i skrzydłowych, drzwi, zespołów kablowych i części precyzyjnych. Chcemy w każdym aspekcie przekraczać oczekiwania klientów. Dlatego cały czas doskonalimy swoje kluczowe kompetencje i wdrażamy niezbędne technologie. Dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu, nasi pracownicy zapewniają produkty i usługi wykraczające poza wymagania klientów.

Przez lata owocnej współpracy z klientami, jesteśmy w pełni odpowiedzialni za wszystkie etapy działań, obejmujące m.in. łańcuch dostaw, pozyskiwania materiałów, inżynierię i zapewnianie jakości.

 

PZL produkuje złożone konstrukcje z podzespołów i paneli. Możliwości produkcyjne firmy obejmują szerokie spektrum elementów – od drzwi, poprzez obudowę, po kompletne sekcje czy nawet skrzydła.

Certyfikaty przyznane PZL oraz rekomendacje w zakresie produkcji i zarządzania jakością świadczą o naszych umiejętnościach i zaufaniu klientów.

Dostarczaliśmy elementy m.in. dla samolotów C-295 i A330, optymalnie wykorzystując naszą wiedzę i zaangażowanie we współpracę z klientami.

 

Części precyzyjne

PZL produkuje większość swoich własnych zespołów oraz części precyzyjne dla poszczególnych klientów. Działania firmy charakteryzuje duża elastyczność i konkurencyjność. Zoptymalizowany proces produkcyjny umożliwia wytwarzanie szerokiego wachlarza elementów. Firma ma doświadczenie w produkcji m.in. wzdłużnic, ram, poszycia, żeber i wielu innych.

Liczne certyfikaty świadczą o naszych dużych możliwościach i wszechstronności, zapewniających klientom kompleksowe rozwiązania.

 

 

Zespoły przewodów elektrycznych

Portfolio produkcyjne PZL obejmuje zespoły przewodów elektrycznych dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Dzięki wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym operatorom, jesteśmy w stanie produkować i testować złożone zespoły dla różnych samolotów – od C-295 i A400M, poprzez A330, do A320.

Nasze możliwości produkcyjne połączone z kompleksowym testowaniem każdego wytworzonego produktu oraz procesami certyfikacyjnymi sprawiają, że jesteśmy gotowi przygotować produkty, które są zintegrowane nie tylko z konstrukcjami stworzonymi przez PZL, ale również przez naszych klientów.

 

Zespoły przewodów elektrycznych:

 

Skontaktuj się z nami