Liderzy polskiego przemysłu lotniczego od roku 1928.

Witaj świecie!

Czekam z niecierpliwością na konstruktywny dialog dotyczący transformacji naszej firmy, aby przygotować PZL na przyszłość oraz nowe wyzwania.

Witaj na moim osobistym blogu!

Obecność w Internecie i otwieranie kanałów komunikacji ze światem zewnętrznym jest podstawową koniecznością dla każdej firmy. Tego zabrakło w PZL, a dziś z radością witam Cię na moim osobistym blogu na nowej stronie naszej firmy.

Jesteśmy firmą pionierów lotnictwa, z silnymi polskimi korzeniami, prawie 90-letnią tradycją w produkcji samolotów oraz ze wsparciem międzynarodowej grupy Airbus. Obecnie z dumą dostarczamy naszym klientom na całym świecie niesamowicie bogatą gamę produktów i usług obejmujących projektowanie, produkcję, konserwację i eksploatację samolotów oraz statków kosmicznych.

Właśnie rozpoczęliśmy proces transformacji, aby przygotować naszą firmę na przyszłość.

Na tym blogu podzielę się z Wami moimi opiniami i refleksjami, chciałbym również zaprosić Państwa do udziału w konstruktywnym dialogu.

Czekam z niecierpliwością!

Manuel Heredia
Prezes, Dyrektor Zarządzający PZL Warszawa-Okęcie SA

Chcemy zachować przyjemną atmosferę, w której ludzie mogą uczestniczyć bez obawy o bycie obrażanym lub negatywnie postrzeganym. Nie publikuj bezpośrednich ataków, niegrzecznych komentarzy a także wszelkiego typu obraźliwych uwag skierowanych bezpośrednio do autora strony lub innych osób komentujących. Masz pełne prawo do publikowania anonimowych komentarzy, jednak nie wykorzystuj anonimowości do mówienia innym osobom tego, czego nie powiedziałbyś im prosto w twarz. Komentarze, które będą łamać te podstawowe zasady, zostaną usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 odpowiedzi do “Witaj świecie!”

  1. Szkoda tylko że testując swoje silniki zapominacie że Okęcie nie jest Waszym prywatnym ffolwarkiem, a potężny hałas i szum wydobywający się z Waszych fabryk uprzyksza życie mieszkańców okolicy. Nie liczycie się z tym ze w pobliżu znajdują się domy szkoła czy przedszkole i zarówno w dzień jak i w środku nocy wielokrotnie przekraczacie normy hałasu. Może ukazanie sprawy w mediach społecznościowych i ewentualne skierowanie sprawy na drogę prawną coś Wam to uświadomi !!!!!

Skontaktuj się z nami