Liderzy polskiego przemysłu lotniczego od roku 1928.

Szkolenie produkcyjne dla pracowników umysłowych

Wydział OPC w PZL uruchomił w tym roku szkolenie warsztatowe mające na celu zapoznanie pracowników umysłowych z podstawami produkcji lotniczej.

Od tygodni próbowałem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu, aby wziąć udział w tym interesującym przedsięwzięciu i bardzo się cieszę, że wczoraj wreszcie się udało.

Wraz z Adrianem Suboczem spędziliśmy pół dnia dokonując prostego montażu, aby przećwiczyć podstawowe operacje wykonywane przez pracowników produkcji struktur lotniczych: wiercenie, mocowanie, aplikowanie uszczelniacza, czyszczenie, nitowanie itd.  Chciałbym szczególnie podziękować naszemu instruktorowi Panu Markowi Kuli za cierpliwość oraz profesjonalny instruktaż.

Muszę przyznać, że wynik mojej pracy nie przeszedł kontroli jakościowej. Niemniej jednak z dumą wyeksponuję w moim biurze wykonaną przeze mnie tabliczkę. Będzie mi przypominać o szacunku, jaki należy się świetnej pracy wykonywanej przez naszych kolegów na warsztacie każdego dnia.

To było ciekawe doświadczenie i polecam je wszystkim pracownikom umysłowym w PZL.

Dlaczego? Bo bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy mieli świadomość, że ostatecznym powodem naszej obecności tutaj jest wsparcie naszych kolegów na warsztacie w przygotowaniu produktów dla naszych klientów.

 

Chcemy zachować przyjemną atmosferę, w której ludzie mogą uczestniczyć bez obawy o bycie obrażanym lub negatywnie postrzeganym. Nie publikuj bezpośrednich ataków, niegrzecznych komentarzy a także wszelkiego typu obraźliwych uwag skierowanych bezpośrednio do autora strony lub innych osób komentujących. Masz pełne prawo do publikowania anonimowych komentarzy, jednak nie wykorzystuj anonimowości do mówienia innym osobom tego, czego nie powiedziałbyś im prosto w twarz. Komentarze, które będą łamać te podstawowe zasady, zostaną usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się z nami