Dołącz do zakładów lotniczych Airbus Poland w roli:

PRACOWNIKA KONTROLI PENETRACYJNEJ

Miejsce pracy:
Warszawa-Okęcie

Jakość jest wpisana w DNA naszego produktu. Każdy detal, z którego montowany jest później element kadłuba samolotu, wymaga dokładnego sprawdzenia pod kątem mikroszczelin, czyli przeprowadzenia kontroli penetracyjnej.

Twoje codzienne zadania to:

  • obsługa procesu kontrolnego zgodnie z obowiązującymi normami i standardami,
  • nakładanie ręczne środka antykorozyjnego (alodyny),
  • wypełnianie procesowej dokumentacji technicznej,
  • drobnych prac ślusarskich.

Na tym stanowisku nie ma wysokich wymagań formalnych (wystarczy wykształcenie zawodowe, gotowość do pracy zmianowej 6:00–14:00/14:00–22:00 oraz dobry wzrok). Najważniejsza jest solidność i rzetelność w podejściu do wykonywanych obowiązków, umiejętność pracy z dokumentacją oraz odporność na monotonię pracy.

Co dajemy w zamian?

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe, premia regulaminowa, dodatek za pracę na II zmianie (+10%), dodatek stażowy. Dodatkowo nasi pracownicy korzystają z dofinansowań z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, kasy zapomogowo-pożyczkowej, miejsca parkingowego na terenie firmy, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i ubezpieczenia grupowego na życie. I oczywiście bezcenną dumę i splendor 🙂

Doświadczenie u lidera branży
Stabilne zatrudnienie
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe na życie
Dofinansowanie karty sportowej
Parking na terenie zakładu
Bezcenna duma i splendor:)

Jak będzie wyglądać rekrutacja?

Zaprosimy Cię na rozmowę z przyszłym przełożonym. Poznamy się bliżej, odpowiemy także na wszystkie pytania i poinformujemy Cię o naszej decyzji. Czekamy więc na Twoje CV.