Dołącz do zakładów lotniczych Airbus Poland w roli:

INŻYNIERA PROCESÓW – TECHNOLOGA

Miejsce pracy:
Warszawa-Okęcie

Twoim głównym zadaniem będzie rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się przy produkcji struktur lotniczych lub wiązek elektrycznych. Na co dzień oznacza to m.in.:

  • ścisłą współpracę z warsztatem produkcyjnym oraz innymi działami w firmie (Jakość, Lean, planowanie i kontrola produkcji)
  • opracowywanie dokumentacji technicznej napraw, technologii montażu oraz wymagań technicznych dla nowego oprzyrządowania (dotyczy struktur lotniczych)
  • wykonywanie operacji kontroli technicznej, w tym pomiarów i prób funkcjonalnych
  • tworzenie konfiguracji produktu w systemie SAP
  • czynny udział we wdrażaniu usprawnień wg metodologii Lean.

Poza pasją do lotnictwa, fajnie gdybyś mógł/mogła pochwalić się:

  • dyplomem wyższych studiów na kierunku mechanicznym, inżynierii produkcji, elektrotechniki lub pokrewnym (możesz być także studentem ostatniego roku)
  • doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • gotowością do pracy w systemie zmianowym (najczęściej 6:00–14:00, rzadziej 14:00–22:00)
  • dobrą znajomością języka angielskiego (min. poziom B1 pozwalający na czytanie dokumentacji)
  • znajomością pakietu MS Office

Poza tym szukamy osoby, która potrafi skutecznie organizować pracę własną, ustalać priorytety oraz dotrzymywać terminów. Przyda się także umiejętność technicznej analizy problemu oraz nastawienie na optymalizację i usprawnianie procesów.

Co dajemy w zamian?

Stabilne zatrudnienie w organizacji produkcyjnej działającej w oparciu o system zarządzania jakością oraz metodologię Lean. Wynagrodzenie podstawowe, dofinansowania z ZFSŚ oraz pakiet benefitów pozapłacowych (standard rynkowy i kilka innych, np. miejsce parkingowe na terenie firmy po okresie próbnym, dofinansowanie do wakacji). Pracę blisko produkcji i bezpośredni wpływ na procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne. Możliwość ugruntowania doświadczenia w firmie, która jest liderem branży. I oczywiście bezcenną dumę i splendor 🙂

Doświadczenie u lidera branży
Stabilne zatrudnienie
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe na życie
Dofinansowanie karty sportowej
Parking na terenie zakładu
Dofinansowanie do wypoczynku
Bezcenna duma i splendor:)

Jak będzie wyglądać rekrutacja?

Zaprosimy Cię na rozmowę z rekruterem i przyszłym przełożonym. Poznamy się bliżej, odpowiemy także na wszystkie pytania i poinformujemy Cię o naszej decyzji. Czekamy więc na Twoje CV.